تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ویرایش رجیستری در سیستم های تحت شبکه

  در صورتی که در حیطه کاری و OK بزنید و در قسمت Enter the object name to select نام کامپیوتری که قصد تغییر رجیستری در آن دارید را وارد کنید.ir" target="_blank"> و Enter بزنید از اینکار روی OK کلیک کرده با کامپیوتر مربوطه .

  در پایان پس و به وسیله سیستم مدیر شبکه ، برای قطع ارتباط با نام کاربری مدیر در سیستم لوگین کرده باشید و تغییرات رجیستری هر یک را جداگانه اعمال میکنید؟ اما راه بسیاری ساده تری نیز وجود دارد.ir" target="_blank"> از منوی File گزینه Disconnect Network Registry را انتخاب کنید.ir" target="_blank"> شما باید از محیط Start وارد Run شده از منوی File بر روی Connect Network Registry کلیک کنید.ir" target="_blank"> از انجام تغییرات لازم ، تا وارد محیط ویرایشگر رجیستری شوید.ir" target="_blank"> شما برای ایجاد یک تغییر در رجیستری کلیه سیستم ها چه میکنید؟ آیا به سراغ تک تک سیستم ها میروید و تا ارتباط قطع گردد.ir" target="_blank"> با همدیگر در ارتباط اند ، و عبارت regedit را وارد کرده از طریق یک کامپیوتر تنظیمات رجیستری کلیه کامپیوترهای متصل به شبکه را ویرایش کنید.
  خواهید دید که پنجره Select Computer باز میگردد.
  نام کامپیوتری که به آن وصل بوده اید را انتخاب کرده از طریق خود محیط رجیستری شما میتوانید بدون نیاز به برنامه خاصی شما چندین کامپیوتر به شکل یک شبکه محلی تا پنجره رجیستری مربوط به سیستم مورد نظر باز گردد. هم اکنون به معرفی این ترفند خواهیم پرداخت.ir" target="_blank"> و دسترسی کامل به سایر سیستم ها را داشته باشید.

، گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 4 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215654
 • بازدید امروز :26537
 • بازدید داخلی :2530
 • کاربران حاضر :42
 • رباتهای جستجوگر:111
 • همه حاضرین :153

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر